Zcela nový pohled na moderní styl, který se jen tak neokouká, dodají nové nápadité výrobky od firmy REA. Kombinace zaoblených a hranatých tvarů se velice snadno přizpůsobí více stylům, které ještě více vyzdvihnou Vaší koupelnu a dodají jí na luxusu. Vybrat si můžete z různých povrchových úprav:... více
| Váha: |
5 Kg |
| Výrobce: |
REA |
| Série: |
Ortis |
| Kód výrobku: |
REA-B1011 |
| EAN kód: |
5902557314744 |
| Záruka: |
5 let |
Barva:
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Zcela nový pohled na moderní styl, který se jen tak neokouká, dodají nové nápadité výrobky od firmy REA. Kombinace zaoblených a hranatých tvarů se velice snadno přizpůsobí více stylům, které ještě více vyzdvihnou Vaší koupelnu a dodají jí na luxusu. Vybrat si můžete z různých povrchových úprav: chrom, černá, zlatá atd.
Designová vanová baterie stojánková vysoká se nejčastěji kombinuje s volně stojící vanou do prostoru. Je vyrobena z mosazi potažené trojitou vrstvou chromu. Díky speciální fázi výroby je baterie odolná a snadno se čistí.
Rozměry:
Výška: 1180 mm, délka výtoku: 210 mm. Více informací o rozměrech se dozvíte z technického listu.
Materiál: mosaz
Povrchová úprava: chrom
| Povrchová úprava | Chrom |
| Série | Ortis |
| Upevnění | Stojánková |
| Ovládání | Páková |
| Provedení | Se sprchovým setem |
| Materiál | Mosaz |
| Výrobce | REA |
| Výška | 1180 mm |
| Délka výtoku | 210 mm |
| Připojení | G 1/2" + 3/4" |
| Tvar | Kulatý |
| Styl | Designová |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
Volně stojící vana do prostoru Riho BARCA, 170 x 79 cm, litý mramor, matná červená
102 967,- Kč137 289,- Kč
Již se neprodává
Volně stojící vana do koupelny Riho GRANADA, 170 x 80 cm, levá, litý mramor, matná černá
109 054,- Kč145 406,- Kč
Doprava ZDARMA ČR
Vana do prostoru Riho DUA BD01005 180 x 86 cm bílá
37 499,- Kč44 117,- Kč
Již se neprodává
Volně stojící hranatá vana Riho MALAGA BS30005 160 x 75 cm, litý mramor, matná bílá
65 490,- Kč87 320,- Kč
Již se neprodává
Designová volně stojící vana Riho BILBAO B118001105, 170 x 80 cm, litý mramor, matná bílá
85 859,- Kč114 478,- Kč
AkceDoprava ZDARMA ČR
Designová volně stojící vana Riho BARCA BS60005 170 x 79 cm, litý mramor, matná bílá
84 594,- Kč112 793,- Kč
Již se neprodává