Elektrická topná tyč EL.05 do koupelnových žebříků je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Bílá vinutá přívodní šňůra je dlouhá 1,2 m (v rozvinutém stavu 3,5 m) a zakončena flexovanou připojovací vidlicí. Možnost instalace na levou i pravou spodní stranu žebříku. Cena je uvedena za topnou tyč bez T... více
| Váha: |
0,5 Kg |
| Výrobce: |
TRADEKO |
| Série: |
--- |
| Kód výrobku: |
T0005 |
| EAN kód: |
8595112400050 |
| Záruka: |
2 roky |
Barva:
Produkty v sérii
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Elektrická topná tyč EL.05 do koupelnových žebříků je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Bílá vinutá přívodní šňůra je dlouhá 1,2 m (v rozvinutém stavu 3,5 m) a zakončena flexovanou připojovací vidlicí. Možnost instalace na levou i pravou spodní stranu žebříku. Cena je uvedena za topnou tyč bez T kusu - nutno objednat zvlášť. Český výrobek.
Výkon: 600 W
Délka topné tyče: 550 mm
| Materiál | Nerez |
| Výrobce | Tradeko |
| Připojení | 1/2" |
| Délka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Druh výrobku | Topná tyč |
| Stranová varianta | Univerzální |
| Výkon | 600 W |
| Termostat | Ne |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
T-kus 1/2" k topným tyčím - pro kombinované topení do koupelnových žebříků, chrom
96,- Kč191,- Kč
AkceSkladem
Zátka s O-kroužkem nejen ke koupelnovým radiátorům, závit 1/2, chrom
24,- Kč
Skladem
Koupelnový topný žebřík Isan GRENADA bílý RAL 9010, 1135 x 600 mm
2 880,- Kč3 839,- Kč
Koupelnový topný radiátor Isan GRENADA RADIUS bílý RAL 9010, 1535 x 450 mm
3 972,- Kč5 296,- Kč
Koupelnový žebříkový radiátor P.M.H. BLENHEIM CB6 - Chrom, 750 x 1290 mm
15 827,- Kč19 068,- Kč
Externí skladDoprava ZDARMA ČR
Koupelnový žebřík PMH SAVOY S8MS-M - Metalická stříbrná, 600 x 1690 mm
13 960,- Kč16 819,- Kč
Externí skladDoprava ZDARMA ČR