Nábytkové skříňky ze série MODUO od firmy Cersanit můžete využívat v malé koupelně, tak ve velké prostorné koupelně. Nabízí se mnoho variant, jak můžete postavit skříňky čistě podle Vašich představ.Jednoduchý a moderní design dodá Vaší koupelně na eleganci. Lze kombinovat velké zásuvky, závěsné... více
| Váha: |
28 Kg |
| Výrobce: |
CERSANIT |
| Série: |
Moduo |
| Kód výrobku: |
S801-228-DSM |
| EAN kód: |
5902115744808 |
| Záruka: |
2 roky |
Barva:
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Nábytkové skříňky ze série MODUO od firmy Cersanit můžete využívat v malé koupelně, tak ve velké prostorné koupelně. Nabízí se mnoho variant, jak můžete postavit skříňky čistě podle Vašich představ.
Jednoduchý a moderní design dodá Vaší koupelně na eleganci. Lze kombinovat velké zásuvky, závěsné skříně, dubové stolní desky na nábytek. Dřevěné prvky jsou vyrobeny technologií AQUASAFE, která je dodatečně chrání před vlhkostí v koupelně. Díky vyfrézovaným čelním dílům nábytku není potřeba dodatečných úchytek
Závěsná skříňka MODUO SLIM s umyvadlem, které je méně hluboké než běžný umyvadlový set. Přední část zásuvek má skryté úchytky. Zásuvky jsou rovněž vybaveny systémem tichého zavírání. Korpus skříňky je nalakován lesklým šedým lakem. Umyvadlo, jež je součástí, má otvor pro baterii i přepad.
Skříňka - šířka: 49,4 cm, hloubka: 34,5 cm, výška: 57 cm, barva: šedá
Umyvadlo - šířka: 50 cm, hloubka: 35 cm, výška: 5,8 cm, barva: bílá
DSM = vlastní montáž rozloženého nábytku
| Série | Moduo |
| Upevnění | Závěsné |
| Ovládání | Tiché dovírání |
| Materiál | Keramické umyvadlo |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 620 mm |
| Styl | Designová |
| Druh výrobku | Skříňka s umyvadlem |
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Šedá |
| Hloubka | 350 mm |
| Otvor pro baterii | Ano |
| Materiál korpusu skříňky | Dřevotřísková deska |
| Materiál čelní plochy skříňky | MDF deska |
| Otevírání skříňky | Zásuvky |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici