Čtvercová sprchová vanička z litého mramoru od firmy Riho VELVET SOLE o rozměru 100 x 100 cm. Sprchové vaničky Velvet Sole jsou bezpečné, hygienické a elegantní.. Mají nízký okraj a díky povrchové úpravě Solid Surface disponují matným čistým vzhledem a jsou hlavně bezpečné proti uklouznutí. Jedná... více
| Váha: |
36 Kg |
| Výrobce: |
RIHO |
| Série: |
Velvet Sole |
| Kód výrobku: |
D006012105 |
| EAN kód: |
8714148559949 |
| Záruka: |
10 let |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Čtvercová sprchová vanička z litého mramoru od firmy Riho VELVET SOLE o rozměru 100 x 100 cm.
Sprchové vaničky Velvet Sole jsou bezpečné, hygienické a elegantní.
. Mají nízký okraj a díky povrchové úpravě Solid Surface disponují matným čistým vzhledem a jsou hlavně bezpečné proti uklouznutí. Jedná se o pevný, homogenní a neporézní materiál odolný vůči nečistotám a bakteriím.
. Design dotváří kryt sifonu, který je stardardně dodáván v bílé barvě. Za příplatek je k dostání i v barvě matné černé. Instalace vaničky je možná přímo na podlahu, kdy bude její výška 3 cm, nebo jí lze zapustit přímo do podlahy. Dodáváno bez sifonu.
Sifon a černý kryt jsou za příplatek.
Český výrobek.
| Série | Velvet Sole |
| Materiál | Litý mramor |
| Výrobce | RIHO |
| Výška | 30 mm |
| Tvar | Čtverec |
| Styl | Designová |
| Šířka | 1000 mm |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 1000 mm |
| Druh výrobku | Sprchová vanička |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty