Nábytkové skříňky ze série MODUO od firmy Cersanit můžete využívat v malé koupelně, tak ve velké prostorné koupelně. Nabízí se mnoho variant, jak můžete postavit skříňky čistě podle Vašich představ.Jednoduchý a moderní design dodá Vaší koupelně na eleganci. Lze kombinovat velké zásuvky, závěsné... více
| Váha: |
15 Kg |
| Výrobce: |
CERSANIT |
| Série: |
Moduo |
| Kód výrobku: |
S929-011 |
| EAN kód: |
--- |
| Záruka: |
2 roky |
Barva:
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Nábytkové skříňky ze série MODUO od firmy Cersanit můžete využívat v malé koupelně, tak ve velké prostorné koupelně. Nabízí se mnoho variant, jak můžete postavit skříňky čistě podle Vašich představ.
Jednoduchý a moderní design dodá Vaší koupelně na eleganci. Lze kombinovat velké zásuvky, závěsné skříně, dubové stolní desky na nábytek. Dřevěné prvky jsou vyrobeny technologií AQUASAFE, která je dodatečně chrání před vlhkostí v koupelně. Díky vyfrézovaným čelním dílům nábytku není potřeba dodatečných úchytek
Umyvadlová skříňka MODUO má v přední části zásuvek skryté úchytky. Zásuvky jsou rovněž vybaveny systémem tichého zavírání. Korpus skříňky je nalakován lesklým šedým lakem. Umyvadlo a baterie NEJSOU součástí. Skříňku můžete sestavovat s umyvadly ze sérií MODUO, COMO, CREA, COLOUR. Když však ze skříňky sundáte horní rámeček, můžete použít i dubovou stolní desku MODUO a zkombinovat tak s umyvadly na desku.
Šířka: 49,4 cm
Hloubka: 39,7 cm
Výška: 57 cm
| Série | Moduo |
| Upevnění | Závěsná |
| Ovládání | Tiché dovírání |
| Materiál | Dřevotřísková deska |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 570 mm |
| Druh výrobku | Skříňka pod umyvadlo |
| Šířka | 494 mm |
| Barva | Šedá |
| Hloubka | 397 mm |
| Otevírání skříňky | Zásuvky |
| Umyvadlo | Není součástí |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
Nábytkové umyvadlo Cersanit MODUO K116-009, 50 x 40 cm, bílé
2 450,- Kč2 541,- Kč
Již se neprodává
Závěsná přídavná horní skříňka Cersanit MODUO S929-015, 60 cm, šedá
3 650,- Kč3 865,- Kč
Zrcadlová skříňka Cersanit MODUO (S929-017), 60 cm, šedá
4 000,- Kč
Již se neprodává
Nábytkový vysoký sloupek se zrcadlem do koupelny Cersanit MODUO (S929-019), 40 cm, šedá
6 700,- Kč
Již se neprodává
Umyvadlová skříňka Cersanit MODUO SLIM S929-001, 80 cm, bez umyvadla, šedá
6 350,- Kč
Již se neprodává
Keramické nábytkové umyvadlo Cersanit CREA 50 cm, K114-005
3 250,- Kč3 388,- Kč
Nábytkové umyvadlo Cersanit CITY 50, K35-005
3 100,- Kč3 230,- Kč
Umyvadlo Cersanit COLOUR 50 cm, K103-005
2 250,- Kč2 330,- Kč