Nábytkové skříňky ze série MODUO od firmy Cersanit můžete využívat v malé koupelně, tak ve velké prostorné koupelně. Nabízí se mnoho variant, jak můžete postavit skříňky čistě podle Vašich představ.Jednoduchý a moderní design dodá Vaší koupelně na eleganci. Lze kombinovat velké zásuvky, závěsné... více
| Váha: |
13 Kg |
| Výrobce: |
CERSANIT |
| Série: |
Moduo |
| Kód výrobku: |
S929-017 |
| EAN kód: |
--- |
| Záruka: |
2 roky |
Barva:
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Nábytkové skříňky ze série MODUO od firmy Cersanit můžete využívat v malé koupelně, tak ve velké prostorné koupelně. Nabízí se mnoho variant, jak můžete postavit skříňky čistě podle Vašich představ.
Jednoduchý a moderní design dodá Vaší koupelně na eleganci. Lze kombinovat velké zásuvky, závěsné skříně, dubové stolní desky na nábytek. Dřevěné prvky jsou vyrobeny technologií AQUASAFE, která je dodatečně chrání před vlhkostí v koupelně. Díky vyfrézovaným čelním dílům nábytku není potřeba dodatečných úchytek
Zrcadlová skříňka MODUO SLIM je menší hloubky než bývá obvyklé. Díky univerzálnímu otevírání dvířek jí můžete otevírat na pravou i levou stranu. Dvířka mají skryté úchyty jsou vybavena systémem tichého zavírání. Korpus skříňky je opatřen lesklým šedým lakem. Uvnitř najdete dvě skleněné police.
Šířka: 59,5 cm
Hloubka: 14,1 cm
Výška: 80 cm
| Série | Moduo |
| Upevnění | Závěsná |
| Ovládání | Tiché dovírání |
| Materiál | Dřevotřísková deska |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 800 mm |
| Druh výrobku | Zrcadlová skříňka |
| Šířka | 595 mm |
| Barva | Šedá |
| Hloubka | 141 mm |
| Otevírání skříňky | Dvířka |
| Montáž dvířek | Na levou i pravou stranu |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
LED světlo Opoczno OS579-016 k zrcadlovým skříňkám a zrcadlům, IP44, 350 lm, 30 cm, chrom
1 786,- Kč
Skladem
Nábytkový vysoký sloupek se zrcadlem do koupelny Cersanit MODUO (S929-019), 40 cm, šedá
6 700,- Kč
Již se neprodává
Závěsná přídavná horní skříňka Cersanit MODUO S929-015, 60 cm, šedá
3 650,- Kč
Skříňka pod umyvadlo Cersanit MODUO (S929-011), 50 cm, bez umyvadla, šedá
4 700,- Kč
Umyvadlová skříňka bez umyvadla Cersanit MODUO (S929-007), 80 cm, šedá
6 350,- Kč
Skříňka pod umyvadlo Cersanit MODUO SLIM (S929-003), 60 cm, bez umyvadla, šedá
5 400,- Kč
Externí sklad