Sprchová zástěna LUCENA od firmy RIHO - díl s dveřmi pro sestavení např. obdelníkových zástěn různých rozměrů. Posuvné dveře, sklo čiré bezpečnostní tl. 6 mm s povrchovou úpravou skla RIHO Shield, profil Al-pochromovaný, výška 195 cm. Zdvojené ložiskové pojezdy, magnetické těsnící lišty. Různé... více
| Váha: |
30 Kg |
| Výrobce: |
RIHO |
| Série: |
Lucena |
| Kód výrobku: |
GKB34200 |
| EAN kód: |
8714148454961 |
| Záruka: |
2 roky |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Sprchová zástěna LUCENA od firmy RIHO - díl s dveřmi pro sestavení např. obdelníkových zástěn různých rozměrů. Posuvné dveře, sklo čiré bezpečnostní tl. 6 mm s povrchovou úpravou skla RIHO Shield, profil Al-pochromovaný, výška 195 cm. Zdvojené ložiskové pojezdy, magnetické těsnící lišty. Různé rozměry - 80x90 cm, 80x100 cm, 80x120 cm, 90x100 cm, 90x120 cm, 100x120 cm, 120x120 cm. Při objednávání nutno dát do košíku 2 ks libovolných zástěn pro sestavení. Nelze použít pouze jeden kus.
| Série | Lucena |
| Výrobce | RIHO |
| Výška | 1950 mm |
| Druh výrobku | Díl s dveřmi |
| Šířka | 893 mm |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Materiál výplně | Čiré sklo |
| Systém otevírání | Posuvný |
| Konstrukce | Rámová |
| Barva rámu | Chrom |
| Materiál rámu | Hliník |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici