Závěsná záchodová mísa MODUO od firmy Cersanit je oválná s novou technologií CleanOn, tzn, že mísa nemá oplachový kruh, tudíž se zde nedrží nečistoty a bakterie a mísa se lépe udržuje čistá. WC mísa disponuje úspornou spotřebou vody, tj. 3/5l při splachování. Výška: 37 cm Šířka: 35,5 cm ... více
| Váha: |
21,5 Kg |
| Výrobce: |
CERSANIT |
| Série: |
Moduo |
| Kód výrobku: |
K116-007 |
| EAN kód: |
--- |
| Záruka: |
10 let |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Závěsná záchodová mísa MODUO od firmy Cersanit je oválná s novou technologií CleanOn, tzn, že mísa nemá oplachový kruh, tudíž se zde nedrží nečistoty a bakterie a mísa se lépe udržuje čistá. WC mísa disponuje úspornou spotřebou vody, tj. 3/5l při splachování.
Výška: 37 cm
Šířka: 35,5 cm
Hloubka: 52,5 cm
WC sedátko není u této WC mísy součástí.
| Série | Moduo |
| Upevnění | Závěsné |
| Materiál | Keramika |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 370 mm |
| Tvar | Zaoblený |
| Styl | Designové |
| Šířka | 355 mm |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 525 mm |
| Sedátko | Není součástí |
| Druh výrobku | WC |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty