ARTECO K667-010 od firmy CERSANIT je kvalitní závěsný klozet za velmi nízkou cenu. Díky klasickému a jednoduchému designu se výborně hodí do každé koupelny. Rozměry: šířka 360 mm, výška 370 mm, hloubka 515 mm, hmotnost: 15 kg. Barva: výjimečná bílá Cersanit White. Cena je uvedena bez sedátka,... více
| Váha: |
15 Kg |
| Výrobce: |
CERSANIT |
| Série: |
Arteco |
| Kód výrobku: |
K667-010. |
| EAN kód: |
5907720677329 |
| Záruka: |
10 let |
Produkty v sérii
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
ARTECO K667-010 od firmy CERSANIT je kvalitní závěsný klozet za velmi nízkou cenu. Díky klasickému a jednoduchému designu se výborně hodí do každé koupelny. Rozměry: šířka 360 mm, výška 370 mm, hloubka 515 mm, hmotnost: 15 kg. Barva: výjimečná bílá Cersanit White. Cena je uvedena bez sedátka, nutno objednat zvlášť (viz doporučené produkty).
| Série | Arteco |
| Upevnění | Závěsné |
| Materiál | Keramika |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 370 mm |
| Tvar | Zaoblený |
| Styl | Standardní |
| Šířka | 360 mm |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 515 mm |
| Sedátko | Není součástí |
| Druh výrobku | WC |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
WC sedátko polypropylenové Cersanit ARTECO, K667-011
780,- Kč
Již se neprodává
SANIT INEO PLUS 90 721 00 S001 - podomítkový modul pro závěsné WC do bytového jádra
5 107,- Kč7 623,- Kč
Již se neprodává
SANIT INEO IN 95 721 00 0000 - montážní podomítkový WC modul pro zazdění
3 810,- Kč5 687,- Kč
Skladem
Podomítkový modul s rámem Cersanit HI-TEC, K97-255 pro závěsné WC
4 511,- Kč
Již se neprodává
Ovládací tlačítko maloformátové k WC podomítkovému modulu SANIT 16 701 01 0000 bílé
1 007,- Kč1 361,- Kč
Ovládací tlačítko k podomítkovému WC modulu - maloformátové SANIT 1670781, lesklý chrom
1 388,- Kč1 876,- Kč
Skladem