Zrcadlová skříňka PURE S910-001 od firmy CERSANIT. Rozměry: šířka 700 mm, výška 600 mm, hloubka 141 mm, hmotnost 15,9 kg. Antibakteriální ochrana, voděodolný a snadno omyvatelný povrch. Barva bílá. Materiál: dřevotřísková deska a zrcadlo. Systém tichého dovírání dvířek.
| Váha: |
17 Kg |
| Výrobce: |
CERSANIT |
| Série: |
Pure |
| Kód výrobku: |
S910-001 |
| EAN kód: |
5907720657703 |
| Záruka: |
2 roky |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Zrcadlová skříňka PURE S910-001 od firmy CERSANIT. Rozměry: šířka 700 mm, výška 600 mm, hloubka 141 mm, hmotnost 15,9 kg. Antibakteriální ochrana, voděodolný a snadno omyvatelný povrch. Barva bílá. Materiál: dřevotřísková deska a zrcadlo. Systém tichého dovírání dvířek.
| Série | Pure |
| Upevnění | Závěsná |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 600 mm |
| Styl | Designová |
| Šířka | 700 mm |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 141 mm |
| Materiál korpusu skříňky | Dřevotřísková deska |
| Materiál čelní plochy skříňky | Zrcadlo |
| Druh výrobku | Zrcadlová skříňka |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici