Koupelnový radiátor PLUTO P2SA/4 od firmy P.M.H., strukturální barva - písková, čtyřtrubkové provedení, rozměry 245 x 1500 mm, výkon 406 W. Koupelnový radiátor PLUTO s hranatými profily trubek 35 x 35 mm patří mezi nejužší radiátory na trhu. Radiátor je doplněn o hranaté háčky ve dvou řadách pro... více
| Váha: |
10 Kg |
| Výrobce: |
PMH |
| Série: |
Pluto |
| Kód výrobku: |
P2SA/4 |
| EAN kód: |
--- |
| Záruka: |
5 let |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Koupelnový radiátor PLUTO P2SA/4 od firmy P.M.H., strukturální barva - písková, čtyřtrubkové provedení, rozměry 245 x 1500 mm, výkon 406 W. Koupelnový radiátor PLUTO s hranatými profily trubek 35 x 35 mm patří mezi nejužší radiátory na trhu. Radiátor je doplněn o hranaté háčky ve dvou řadách pro snadné zavěšení ručníků.
Pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí je nutno přikoupit vhodný ventil a jakoukoliv topnou tyč dle doporučeného výkonu nebo nižší + doporučujeme i svěrné šroubení dle ventilu. Doporučený výkon topné tyče (příkon) pro tento žebřík je 300 W. Pro vytápění bez elektrické topné tyče je nutno přikoupit pouze vhodný ventil a doporučujeme i svěrné šroubení dle ventilu. Český výrobek.
Důležité upozornění: K čištění našich koupelnových radiátorů používejte vlhkou utěrku z mikrovlákna. V žádném případě není vhodné použití abrazivních nebo chemických čistících prostředků.
| Povrchová úprava | Mat |
| Série | Pluto |
| Upevnění | Na zeď |
| Materiál | Ocel |
| Výrobce | P.M.H. |
| Výška | 1500 mm |
| Tvar | Rovný |
| Šířka | 245 mm |
| Barva | Písková |
| Druh výrobku | Koupelnový radiátor |
| Doporučený výkon topné tyče | 300 W |
| Výkon | 406 W |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
Hranatá designová připojovací sada ke koupelnovým radiátorům P.M.H. CUBE-COM, chrom
8 148,- Kč
Externí sklad
Připojovací sada ke koupelnovým žebříkům PMH COMBI - nerez, levá
7 685,- Kč
Externí sklad
Připojovací sada ke koupelnovým žebříkům P.M.H. COMBI - nerez, pravá
7 685,- Kč
Externí sklad
Designová připojovací sada ke koupelnovým radiátorům PMH LINE, chrom
6 212,- Kč
Externí sklad
Elektrická topná tyč s termostatem P.M.H.-HT2 metalická stříbrná (nerez efekt), 300 W
4 077,- Kč4 913,- Kč
Externí sklad
Elektrická topná tyč s termostatem P.M.H. GT ET2 metalická stříbrná, 300 W
2 998,- Kč3 612,- Kč
Externí sklad