Kuchyňská vodovodní baterie sklopná GIO2011CRR je určena pro dřezy, které se nachází přímo pod oknem. Díky sklopnému ramínku lze okno bez problému otevírat. Baterie se připojuje flexi hadičkami 3/8" a obsahuje kvalitní kartuši s keramickými destičkami. Barevné části jsou vyrobeny z plastu.... více
| Váha: |
2 Kg |
| Výrobce: |
BIANCHI |
| Série: |
Giotto |
| Kód výrobku: |
LVMGIO201100CRR |
| EAN kód: |
--- |
| Záruka: |
2 roky |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Kuchyňská vodovodní baterie sklopná GIO2011CRR je určena pro dřezy, které se nachází přímo pod oknem. Díky sklopnému ramínku lze okno bez problému otevírat. Baterie se připojuje flexi hadičkami 3/8" a obsahuje kvalitní kartuši s keramickými destičkami. Barevné části jsou vyrobeny z plastu.
Povrchová úprava: chrom
Materiál: mosaz a plast
Upevnění: stojánková
Ovládání: páková
Provedení: sklopná
Kartuše: 40 mm
Záruka: 2 roky
| Povrchová úprava | Chrom |
| Série | Giotto |
| Upevnění | Stojánková |
| Ovládání | Páková |
| Provedení | Sklopná |
| Materiál | Mosaz |
| Výrobce | Bianchi |
| Výška | 325 mm |
| Délka výtoku | 204 mm |
| Připojení | Flexi hadičky 3/8" |
| Tvar | Kulatý |
| Styl | Designová |
| Druh výrobku | Dřezová |
| Kartuše | 40 mm |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty