Sprchová vodovodní baterie Mayo S951-038 od firmy Cersanit se dodává bez příslušenství. Ruční sprchu, sprchovou hadici a držák na odkládání ruční sprchy, popřípadě sprchový set je nutné objednat zvlášť (viz doporučené produkty). Baterie obsahuje kvalitní úspornou kartuši s keramickými destičkami.... více
| Váha: |
3 Kg |
| Výrobce: |
CERSANIT |
| Série: |
Mayo |
| Kód výrobku: |
S951-038 |
| EAN kód: |
--- |
| Záruka: |
10 let |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Sprchová vodovodní baterie Mayo S951-038 od firmy Cersanit se dodává bez příslušenství. Ruční sprchu, sprchovou hadici a držák na odkládání ruční sprchy, popřípadě sprchový set je nutné objednat zvlášť (viz doporučené produkty). Baterie obsahuje kvalitní úspornou kartuši s keramickými destičkami. Povrchová úprava: chrom.
| Povrchová úprava | Chrom |
| Série | Mayo |
| Upevnění | Nástěnná |
| Ovládání | Páková |
| Rozteč | 150 mm |
| Provedení | Bez sprchového setu |
| Materiál | Mosaz |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 132 mm |
| Připojení | G 1/2" |
| Tvar | Kulatý |
| Styl | Designová |
| Druh výrobku | Sprchová |
| Kartuše | 40 mm |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
Sprchová hadice plastová hladká Bianchi FLS430AA - Satilux, 150 cm, stříbrná
415,- Kč593,- Kč
Skladem
Sprchová hadice kovová Bianchi FLS460150AACRM, 150 cm, chrom
321,- Kč459,- Kč
Již se neprodává
Masážní ruční sprcha plastová Bianchi ENERGY 2770CRM, chrom, 2 polohy
696,- Kč995,- Kč
Skladem
Držák ruční sprchy pevný Bianchi 3000PCRM, ABS plast, chrom
114,- Kč163,- Kč
Sprchová souprava s tyčí a posuvným držákem Cersanit NENO, chrom, S951-019
1 600,- Kč1 694,- Kč
Již se neprodává
Sprchová souprava s tyčí a posuvným držákem Cersanit SENTI, chrom, S951-020
1 700,- Kč
Již se neprodává
Sprchová souprava s bodovým držákem Cersanit MODI, chrom, S951-023
800,- Kč
Již se neprodává
Sprchová souprava s bodovým držákem Cersanit ATON, chrom, S951-024
700,- Kč742,- Kč
Již se neprodává