Závěsná skříňka METROPOLITAN OS581-004 pod umyvadlo METROPOLITAN 70 cm od firmy OPOCZNO. Skříňka je bez horní desky pro umístění umyvadla.Barva: bílá. Rozměry: šířka 584 mm, výška 430 mm, hloubka 447 mm. Materiál: MDF deska. MADLA: chrom. 2 zásuvky. Cena je uvedena bez umyvadla METROPOLITAN 70 cm... více
| Váha: |
32 Kg |
| Výrobce: |
OPOCZNO |
| Série: |
Metropolitan |
| Kód výrobku: |
OS581-004 |
| EAN kód: |
--- |
| Záruka: |
2 roky |
Barva:
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Závěsná skříňka METROPOLITAN OS581-004 pod umyvadlo METROPOLITAN 70 cm od firmy OPOCZNO. Skříňka je bez horní desky pro umístění umyvadla.Barva: bílá. Rozměry: šířka 584 mm, výška 430 mm, hloubka 447 mm. Materiál: MDF deska. MADLA: chrom. 2 zásuvky. Cena je uvedena bez umyvadla METROPOLITAN 70 cm a baterie.
| Série | Metropolitan |
| Upevnění | Závěsná |
| Výrobce | Opoczno |
| Výška | 430 mm |
| Styl | Designová |
| Šířka | 584 mm |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 447 mm |
| Materiál korpusu skříňky | MDF deska |
| Materiál čelní plochy skříňky | MDF deska |
| Otevírání skříňky | Zásuvky |
| Umyvadlo | Není součástí |
| Druh výrobku | Skříňka pod umyvadlo bez horní desky |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
Umyvadlo nábytkové Opoczno METROPOLITAN 70 cm, OK581-005
4 455,- Kč
Již se neprodává
Sifon umyvadlový nábytkový - pro úsporu místa pod umyvadlem, připojení 5/4" x 40 mm
198,- Kč
Skladem
Umyvadlová vodovodní baterie stojánková páková Cersanit SIMI, chrom lesk, S951-039
1 350,- Kč
Skladem
Umyvadlová páková stojánková baterie Cersanit AMET, S951-041, lesklý chrom
1 600,- Kč
Skladem
Umyvadlová baterie páková Cersanit LUVIO, chrom, S951-051
3 650,- Kč
Již se neprodává
Zrcadlo s LED osvětlením Opoczno METROPOLITAN 70 cm, OS581-014
4 860,- Kč
Již se neprodává