Nádržka ke stojícímu kombi klozetu URBAN HARMONY OK580-011-BOX od firmy OPOCZNO. Rozměry: výška 375 mm, šířka 370 mm, hloubka 155 mm. Přívod vody z boku nádrže. Splachování 3/6 l. Povrchová úprava PERFECT CLEAN chrání keramiku před běžným znečištěním a usnadňuje její údržbu. Barva bílá.
| Váha: |
13 Kg |
| Výrobce: |
OPOCZNO |
| Série: |
Urban Harmony |
| Kód výrobku: |
OK580-011-BOX |
| EAN kód: |
--- |
| Záruka: |
10 let |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Nádržka ke stojícímu kombi klozetu URBAN HARMONY OK580-011-BOX od firmy OPOCZNO. Rozměry: výška 375 mm, šířka 370 mm, hloubka 155 mm. Přívod vody z boku nádrže. Splachování 3/6 l. Povrchová úprava PERFECT CLEAN chrání keramiku před běžným znečištěním a usnadňuje její údržbu. Barva bílá.
| Série | Urban Harmony |
| Materiál | Keramika |
| Výrobce | Opoczno |
| Výška | 375 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 155 mm |
| Splachování | 3/6 l |
| Přívod vody | Z boku nádrže |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty