- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Závěsný bidet CARINA K31-010 od firmy CERSANIT s otvorem pro baterii. Rozměry: šířka 35,5 cm, výška 35,5 cm, hloubka 52,5 cm, hmotnost 16,8 kg. Barva bílá. Cena bez baterie.
| Série | Carina |
| Upevnění | Závěsný |
| Materiál | Keramika |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 355 mm |
| Tvar | Hranatý |
| Styl | Designový |
| Druh výrobku | Bidet |
| Šířka | 355 mm |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 525 mm |
| Otvor pro baterii | Ano |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici