Stojící bidet OLIMPIA K10-009 od firmy CERSANIT s otvorem pro baterii. Rozměry: šířka 36,5 cm, výška 39 cm, hloubka 57 cm, hmotnost 20 kg. Barva bílá. Cena bez baterie.
| Váha: |
20 Kg |
| Výrobce: |
CERSANIT |
| Série: |
Olimpia |
| Kód výrobku: |
K10-009 |
| EAN kód: |
5907536680872 |
| Záruka: |
10 let |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Stojící bidet OLIMPIA K10-009 od firmy CERSANIT s otvorem pro baterii. Rozměry: šířka 36,5 cm, výška 39 cm, hloubka 57 cm, hmotnost 20 kg. Barva bílá. Cena bez baterie.
| Série | Olimpia |
| Upevnění | Stojící |
| Materiál | Keramika |
| Výrobce | Cersanit |
| Výška | 390 mm |
| Tvar | Zaoblený |
| Styl | Designový |
| Šířka | 365 mm |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 570 mm |
| Druh výrobku | Bidet |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
Retro vodovodní baterie bidetová stojánková Bianchi ELITE 2003CRB, chrom
4 447,- Kč6 352,- Kč
Již se neprodává
Vodovodní baterie bidetová Bianchi POCKET 2003CRM, chrom
2 147,- Kč3 067,- Kč
Již se neprodává
SCHELL COMFORT 052120699 rohový regulační ventil 1/2" x 3/8" chrom.
174,- Kč194,- Kč
Skladem
Vodovodní baterie bidetová stojánková Bianchi MINI 2003CRM, chrom
3 176,- Kč4 538,- Kč
Již se neprodává